Inspire


Tutvustus
Kontaktandmed

Tutvustus

Tere tulemast Inspire Keskuse kodulehele!  
Olles ise viimastel aastatel saanud juhatust ja inspiratsiooni paljudelt põnevatelt õpetajatelt, eestvedajatelt ja juhtidelt üle maailma, on Inspire sooviks sedasama võimalust pakkuda ka Teile.

Alates 2001 aastast oleme korraldanud enesearengu koolitusi, sealhulgas 2002. aastal hingamisterapeutide Eesti-Rootsi ühisgrupi väljaõpet MTÜ Vabastava Hingamise Ühingu nime all, alates 2003 aastast tegutseme Inspire Keskusena. Inspire üks suurimaid projekte on seni olnud 2004 aasta Ülemaailmse Inspiratsiooni Konverentsi (International Breathwork Foundation'i aastakonverents) korraldamine Pühajärvel.
Edasised plaanid on ikka seotud järjest uute põnevate õpetajate  Eestisse toomisega.

Meie nädalalõpu-kursused on suunatud isiksuslikule arengule, enese tundmaõppimisele, iseenda varjatud jõuvarude ja potensiaali avastamisele, suuremale teadlikkusele ning paremale eluga toimetulekule ja rahulolule kõige laiemas tähenduses. 
Tähelepanu keskmes on nii teadmised kui tunnetus, nii mõistus kui alateadvus, keha ja vaim - eesmärgiga toetada inimese terviklikku arengut. 

Suurendamaks võimet vastu võtta ja integreerida uusi teadmisi ja strateegiaid, on tarvis lõdvestada pinged ja puhastada teadvus. Läbi aastatuhandete on selles abiks olnud erinevad hingamistehnikad. Hingamisega seotud stressimaandamistehnikaid, eelkõige vabastavat hingamist rakendatakse ja õpetatakse enamikel meie kursustel. Kursused on sõltuvalt läbiviijast erineva teema, fookuse, stiili ja lähenemisnurgaga, sellest kõigest saate lugeda lähemalt KURSUSED lehel.  Viimastel aastatel pöörame suuremat tähelepanu ka liikumisega seotud eneseavastusvõimalustele.


Perioodil 04.12. 2009 - 03.12.2010 osales Inspire Keskuse Oü Euroopa Sotsiaalfondi kaasrahastamisel holistilise psühhoteraapia koolitusprogrammis. Projekt sai tuge EASi Teadmiste ja oskuste arendamise toetamise meetmest.

Liina endast 

  

  

 
     
 
Üles
Trükitav
versioon
Liitu Inspire
mailinglistiga
Soovita lehekülge
tuttavale