Inspire


Tutvustus
Kontaktandmed

Liina

See, mis on näilise taga, on mind alati huvitanud. Samuti see, miks osad inimesed libisevad läbi elu muretult ja teised probleemide ja hädadega võideldes. Ja kas need, kes näivad muretud, on sama õnnelikud ka sisemiselt?  Nende küsimustega asusin kunagi õppima sotsiaaltööd ja psühholoogiat. Ülikooliaeg avardas oluliselt minu maailmapilti, andes võimaluse näha ühiskonna pahupoolt kõigi oma lastekodude, hooldeasutuste, vanglate, tänavalaste ja institutsioonidega. Ometi ei saanud minust elu keerdkäikude tõttu inimhingede inseneri, vaid hakkasin tööle hoopis äri-ja turunduse valdkonnas.
Suure, eduka ettevõtte eduka esindajana on mul olnud õnn osaleda mitmetel koolitustel müügi-, juhtimise-, planeerimise-, esinemise-, läbirääkimiste-, koolitamise-, motivatsiooni- jne alal.  Kõige selle taustal on siiski süvenenud teadmine, et kuitahes palju me ka ei täiustaks oma OSKUSI, on tee tõelisele edule ja rahulolule siiski seestpoolt väljapoole. Soovides olla edukas ja rahulolev mistahes elualal – äris, suhetes, ühiskonnas – on kõigepealt tarvis olla teadlik oma seesmistest seaduspärasustest ja hoiakutest, mis meie elu juhivad.  Vastasel juhul tabavad üllatused (enamasti ebameeldivad…) meid siis, kui neid kõige vähem ootame.
Kõik see saigi põhjuseks, miks aastaid tagasi lisaks põhitööle oma firma - Inspire Keskuse asutasin.  

Viimased 20 aastat on iseendaga paremaks sõbraks saamine olnud üks minu prioriteetidest. Ma olen end otsinud läbi erinevate alternatiivsete tehnikate, õppides budistlikku meditatsiooni, Silva meelte kontrolli meetodit, vägivallata suhtlemist (Nonviolent Communication), NLP'd, visualiseerimistehnikaid, joogat, tantsuteraapiat, Gabrielle Rothi 5 Rütmi Tantsu, mõtteravi ja hingamisteraapiat. Neist kaks viimast on minu elu ja maailmanägemist kõige olulisemalt mõjutanud. Hingamisteraapia meetodi vabastava hingamisega olen tegelenud üle 12 aasta, õppides seda tehnikat mitmete maailma meistrite käe all siin ja sealpool piiri.
Olen lõpetanud Lena Kristina Tuulse “Wäxthuset Training and Development Program” (Rootsi) -nimelise kolmeaastase hingamisõpetajate koolituse. 
2007-2010 õppisin holistiliseks psühhoterapeudiks Holistilise Teraapia Instituudis, mille lõpetasin 2010, nüüd jätkan enesetäienduseks supervisioonigrupis. Praegu olen tööelust veidi tagasi tõmbunud, et hoolitseda oma kahe väikse lapse eest.

Minu jaoks on oluline vabadus ja sõltumatus, võimalus teha seda, mis tõeliselt meeldib ja just sellisel moel, nagu meeldib...  Samuti tasakaal enda sees ja väljaspool. Suhted, suhtlemine, suhtumine on minu elus olnud määrava tähtsusega, sest kõik oma oluliseimad õppetunnid olen ma saanud läbi selle ja - oskan tänulik olla!

 
     
 
Üles Tagasi
Trükitav
versioon
Liitu Inspire
mailinglistiga
Soovita lehekülge
tuttavale