Inspire


Kursusest
Õpetajast
Viis Rütmi
Liikumine tervendajana

Kursusest

See on üks tõeline tantsu-workshop ühelt Norra/Rootsi armastatumalt juhendajalt sellel alal! Põhineb Gabrielle Roth'i Viie Rütmi meetodil.

Berit Hague on juulis Eestis oma jätkukoolitust läbi viimas ning vastu tulles paljude fännide soovidele annab neljapäeval, 26. juulil 3-tunnise workshopi kõigile 5 Rütmi Tantsu huvilistele! Kõik "vanad" ja uued tantsuhuvilised on teretulnud!

Me otsime sageli turvalisust, tähendust ja täitumust endast väljastpoolt. See aga loob kindlusetust, igatsust ja frustratsiooni. Kui oled paremas ühenduses oma kehaga, siis tunned end ka maandatuna ja kooskõlas Algallikaga.  Sa tead, mida teha ja oled rahul oma otsuste tulemusega. Sa jõuad tagasi koju. “Minul on Viie Rütmi praktika aidanud kõike seda leida”, ütleb Berit oma kogemuse kohta.
Viie Rütmi praktika õpetab kuulama oma keha ja järgima tema loomulikku liikumissoovi. Keha kannab ja toetab sind nii läbi tantsu kui läbi Elu, kui usaldad ja mõistad tema sõnumeid.

On kindel muster, mis oma rütmilisuses kordub nii elus kui tantsus ikka uuesti ja uuesti, luues Laine  – voolamises, staccatos, kaoses, lüürikas ja vaikuses.  See on energialaine, mis on iga kord erinev, kuivõrd me ise oleme kogu aeg muutumises. Kuigi Rütmid on universaalsed, on nende mõju individuaalne, luues alati kordumatu väljenduse ja kogemuse.
See lihtne praktika on mõjuvõimas, tõhus ja haarav, rääkimata sellest, et tantsimine on samaaegselt ka suur rõõm!
Nii et saagem kokku, et tantsida end kohale sügavale oma kehasse, avada oma südamed ja alistuda millegile, mis on suurem kui me kõik kokku!


Pole tähtis, kes sa oled oma vanuselt, kehaehituselt või taustalt – sinus elab loov tantsija, sinu eluenergia. Anna talle kuju, väljendus ja õigus olemas olla - oma tantsus!

AEG:
Tantsuõhtu algab kell 18 ja lõppeb kell 21.
OLULINE!! Kohal on vaja olla vähemalt 20 minutit varem (registreerumiseks, tasumiseks, riietumiseks, sisseelamiseks jne), et saaksime alustada täpselt kell 18.

KOHT:
Taiji Klubi saalis kell 18-21 (Pärnu mnt 102, II korrus, sissepääs maja tagant).

OSALEMINE:
Palume oma osalemisest teatada soovitavalt hiljemalt teisipäevaks, 24. juuliks telefonil 5076046 või info@inspirekeskus.ee
Workshopi hind on 23¤, tasuda saab kohapeal sularahas või enne kursust ülekandega korraldaja pangaarvele:
221020827437 Swedbank, Inspire Keskuse OÜ, selgitus: “Berit”.  

Kui vajad tasumiseks arvet, palun teata sellest registreerumisel!

RIIETUS:
Riietus kerge ja vaba, vahetusriided soovitavad. Võta kaasa oma joogipudel, kui soovid. Tavaliselt tantsitakse paljajalu, aga kui see Sulle ei sobi, siis võta kaasa sobivad vahetusjalatsid (kindlasti mitte kontsakingad!).

 
     
 
Üles Tagasi toimunud kursuste lehele
Trükitav
versioon
Liitu Inspire
mailinglistiga
Soovita lehekülge
tuttavale