Inspire


Kursuse kirjeldus
Õpetajast
Aeg, koht, hind
Osalejate arvamused

Kursuse kirjeldus

Eva Gundberg (Venezuela)
"
Kuidas luua uut elu"
24.-26. oktoobril 2008 Viimsis
Kursus on inglise keeles, tõlge eesti keelde


Igas inimeses peitub igatsus teha oma eluga midagi head, midagi sellist, mis mõjutab ka teisi ja jätab jälje. Eriti praegusel ajal, mil ka meie ühiskonnas on tekkinud teatud stabiilsus, põhivajadused on täidetud, mistõttu paljudel jääb aega ja energiat mõelda laiemalt, mõelda homsele ja tõelistele väärtustele.

Planeet Maa on läbimas suuri muutusi, mida ka teadlased ei suuda enam ignoreerida. Osana tervikust peab inimkond muutuma koos Maaga. Lähematel aastatel peab inimkond ärkama ja mõistma, milline suur pööre meid ootab! Uus aeg nõuab uut paradigmat, mis aitaks selles muutuvas maailmas toimida, toetaks uute vaatenurkade vastuvõtmist enda kohta ja laseks neid oma mõttemaailma juurutada, mis seni on olnud nii piiratud.

Me oleme universumi kaasloojad, aga enamik inimesi peab end hoopis elu ohvriteks. Isegi ateistlikel eestlastel on alateadvuses juurdunud uskumus, et oleme ära teeninud “jumala viha”, kuna oleme teinud vigu ja halvasti käitunud. Et meil peabki halvasti minema, kuna oleme kunagi oma elus eksinud. See uskumus varjutab tõde sellest, et meil on piiramatud võimalused loomaks seda, mida tõeliselt vajame (ka alateadlikult!)
Me võime uskuda ja TEADA, et see on nii, aga vaja on seda TUNDA. Alles siis muutub ka meie reaalsus.
Meil on vaja sügavamat arusaamist sellest, et oleme elekromagneetilised olendid, kelle eludel on teatud järjepidevus ja mõte. Inimestel on tõeliselt suur avastamata potensiaal ja jõud ning me oleme üks kõigiga ja kõigega.

Sellel nädalalõpul puudutame muuhulgas järgmisi teemasid:

- mis on energiastruktuur ja kuidas see töötab
-
mõtte jõud ja kiirus
-
muutumine ja stabiilsuse illusioon
-
uskumused ja mis neist sõltub
-
suurim vale enda kohta
-
mida ma tõeliselt vajan / mida ma tõeliselt kardan
- m
anisfesteerimine – kuidas luua seda, mida vajan
- r
askused ja kuidas ikkagi oma plaanid teostada

See workshop jagab praktilisi juhiseid, kuidas seda infot kasutada nii oma elus kui uue inimkonna toetamisel. Me läbime hulga teoreetilist materjali, teeme grupitööd ja kasutame vabastavat hingamist kõige selle integreerimiseks. Lisaks eelnimetule, aga kindlasti mitte vähemtähtsana on Sul võimalus olla osa toetavast grupist, vaadata oma kaaslaste elusid, koguda tagasipeegeldusi oma mõtetele ja leida sõpru inimeste hulgast, kellele on tähtsad samad asjad, kui Sullegi.
”Ma olen arvamusel, et  praegusel ajal on meie kõigi esmane missioon inimkonna osana valmistuda muudatusteks, tõsta oma teadlikkust ja armastust kõige vastu ning tunnetada oma vastutust selles protsessis”, ütleb Eva.    

Eva on väga kirglik ja innustunud õpetaja, ta on 110% pühendunud sellele, mida ta teeb. Ta jagab heldelt ja entusiastlikult, kaasa haarates, innustades ning imetlust äratades oma mitmekülgsete teadmiste ja elukogemusega. Ta on ühtaegu äärmiselt naiselik ja samas jõuline - tõeliselt nauditav kombinatsioon, mis teeb tema teemakäsitluse vastuvõetavaks nii naistele kui meestele.

 
     
 
Üles Tagasi toimunud kursuste lehele
Trükitav
versioon
Liitu Inspire
mailinglistiga
Soovita lehekülge
tuttavale