Inspire


Lühidalt
Õpetajast
Kursuse kirjeldus
Aeg, koht, hind
Kursuse pildid

Lühidalt


 

 

 

 

 

 

 

See kursus on mõeldud paaridele ja üksikosalejatele, kes soovivad avada oma südant ja rikastada oma elu läbi hinge avamise partnerile. 
Seksuaalsust on võimalik vaadelda ka millegi enama kui eesmärgile orienteeritud, mehhanilise füüsilise tegevusena. 
Johan Ekenberg on seda seminari läbi viinud 15 aastat, õpetades kuidas tunded võivad juhtida meid armastuse, naudingu ja müstika sügavamale tajumisele.
Õpime, kuidas hirmudest ja mitte-piisav-olemise tunnetest loobudes on võimalik avastada iseenda ainukordsus ja erilisus.
Johan kasutab sellel kursusel ka vabastava hingamise meetodit.

Enne ja pärast Johan Ekenbergi kursust on võimalik õpetajaga leppida kokku bodyreading '  seansse. Johan on Eestis 26.-31. maini. Tegemist on põneva meetodiga, mis põhineb sellel, et meie väline olek on sisemise peegeldus. Inimese kehasse, kehahoiakusse ja üldisemalt välimusse on salvestatud hulgaliselt infot, mille oskuslik tõlgendamine annab võimaluse täpseks individuaalseks nõustamiseks. Meie keha on pealaest varbaotsteni nagu märgisüsteem, mis annab infot sisemiste ebakõlade kohta. Selle märgisüsteemi lahtimõtestamise kaudu on võimalik aidata iseend ja teisi.

Huvilistel palume otse õpetajaga ühendust võtta info saamiseks ja sobiva aja broneerimiseks: email johan@johanekenberg.se , telefon +46706340234

Vt ka www.johanekenberg.se

 
     
 
Üles Tagasi toimunud kursuste lehele
Trükitav
versioon
Liitu Inspire
mailinglistiga
Soovita lehekülge
tuttavale