Inspire


Lühidalt
Õpetajast
Kursuse kirjeldus
Aeg, koht, hind
Raamat
Artiklid
Osalejate arvamused
Osalejate arvamused 2009

Lühidalt

"Seks - kiirtee jumala juurde"
Johan Ekenberg (Rootsi)
06.-08. veebruaril 2009
Vihterpalus, Pedase hotellis
kursus on inglise keeles, tõlge eesti keelde


Selleks, et teada saada, kas see kursus on midagi Sinu jaoks, oled lisaks siintoodud infole oodatud tutvuma Johani eelmiste kursuste osalejate arvamuste, artiklite ja piltidega "TOIMUNUD KURSUSED" all!


PS:  Üks kursusel osalenu soovitas tulevikus ära muuta kursuse pealkirja, kuivõrd sõna "jumal" pidavat (eriti mehi) eemale peletama. Järele mõeldes leidsime, et võib-olla on see hoopis hea viis välja selekteerida "õiged" osalejad. Kõigepealt need, kes on enda jaoks selgeks mõelnud jumala mõiste ja ei raiska oma aega ja energiat sõnakasutuse üle vaieldes. Teiseks need, kes ei mõista, et seks võib ulatuda kaugemale füsioloogiliste vajaduste rahuldamisest.  Kas kasutada sõna jumal, kõiksus, armastus, universum, kõrgem jõud, saatus, teadvus, olemus vms, on igaühe otsustada, kui mõistetakse, et kokkuvõttes räägitakse ikka samast asjast.  Ja et see kursus on eelkõige ikkagi jumalast ehk armastusest, ja alles seejärel seksist... 

5. veebruaril kell 18.-20.00 toimub Dzingli hotellis Tallinnas Johani raamatu esitlus ja loeng, et tuua veidi elevust, särtsu ja soojust halli talve-argipäeva ja inspireerida vaatama ennast ja oma elu värske pilguga! :)
Ürituse tasu 50.- (saali üüri katteks) saab maksta kohapeal. 

 
     
 
Üles Tagasi toimunud kursuste lehele
Trükitav
versioon
Liitu Inspire
mailinglistiga
Soovita lehekülge
tuttavale