Inspire


Kursuse sisu
Õpetaja
Aeg, koht, hind
Kursuse pildid

Kursuse sisu

"Varjust valgusesse" 02.-04. mail 2003

Sul on võimalus veeta 3 erakordset päeva tegeledes oma isiksusliku arengu, tervendamise ja kasvamisega. Kursus on mõeldud nii naistele kui meestele. See on teekond terviklikumaks saamiseks, uurides kogemusi nii enese sees kui väljaspool, aga ka ruumis sees ja sellest väljas.

Frank räägib kursuse teemast:

KUI
me suudame teadlikult valida olemise selles maailmas.... olla sõber meie varjus olevate hirmudega ja neid austada... lasta surra arhailistel ning ebaküpsetel harjumustel ja soovidel... võtta vastu elu poolt toodavaid väljakutseid... rääkida ausalt kõigis suhetes ja tingimustes.

TÄITA oma ümbrus enamate loovate võimalustega, mis annaks jõudu ja tervendaks... ja andestada nii endale kui teistele valu, mida oleme põhjustanud...

AINULT siis oleme me valmis lahkuma pimedusest ja astuma valgusesse, meie saatuse ja missiooni etteotsa neid mõlemaid juhtima.

Meil kõigil on olemas meie ISE (hinge-) osad, mis asuvad alateadvust varjutava rusu valduses. Meie osad, mis on tõrjutud nii ühiskondliku kultuuri, perekonna kui meie endi poolt. Et elada harmoonias nii enese kui ümbritsevaga, on meie suurimaks ülesandeks ja väljakutseks taas leida need kaotsiläinud osad ning saada aktsepteeritud ja integreeritud meie loomulikesse kaasasündinud võimetesse.

Nagu Jung õpetas “ ära püüa olla hea või õige, pinguta, et olla terviklik”. Olla terviklik tähendab aktsepteerida mõlemaid, nii meie valguse poolt kui meie pimedaid külgi ning tuua nad täielikumasse, ärganud väljenduse valgusesse.

Meie fookus selles workshopis saab olema:

  • meie “ise” kaotatud ja eitatud osade tagasi võitmine
  • oma elu ja saatuse juhiks saamine
  • meheliku ja naiseliku ühendamine
  • katkiste hingeosade tervendamine ja parandamine
  • sellise elu, mida me valime, tahame ja soovime läbi vaatamine ja taasloomine
  • vanade ja uute vahendite leidmine enese jõustamiseks
  • meie hinge juurte ülesleidmine looduses
  • lõbu, väljakutsed ja üllatused.”

Et tunda tõelist vabadust ja teada selle sügavust on vaja, et me oleksime valmis endid tundma saama nii alasti ja põhjalikult kui võimalik. Mõista iga väiksematki osakest oma elust, olgu see siis isiklik, ühiskondlik, professionaalne või globaalne. Meil on tarvis teada, kus me asume ka spirituaalses mõttes. Samas tuleb aru saada, et meie vaimsus ei tähenda ühe kindla religiooni juurde kuulumist.

See on aeg, et tundma õppida meie MAAGILISUST, JÕUDU ja puudutada meie sisemise OLEMUSE sügavusi. See on aeg, mil me teeme samme, et ÕPPIDA, kuidas elada ja jutustada oma lugusid ja leida ANDE ja KAARTE, milliseid me vajame TEEKONDADEKS, olles osaliseks MAAILMAS.

Sellel nädalalõpul kasutatakse nii väikese kui suure grupi tegevusi, gestaltteraapia ja teisi psühhospirituaalseid meetodeid, liikumist, muusikat, kujutlusi, rituaale, keha dünaamikat ning teisi vahendeid, mis toetavad meie muutumise rännakut.

Kuivõrd Frank on olnud palju aastaid joogaõpetaja ning töötanud ka Reichi meetodil (see töötab samuti hingamise, liikumise ja teadlikkusega), siis on osalejatel võimalus tunnetada elu ehedamalt ja leida uusi loovaid väljendumisviise. Töötatakse nii vaimse, kehalise, emotsionaalse kui hingelise aspektiga. Vabastava hingamise nimeline teadlikkuse suurendamise- ja lõdvestusmeetod on üheks osaks mitmekesise nädalalõpu jooksul.

Meil on võimalus kogeda ühtsusetunnet, loovuse voolamist ja ehedat kontakti loodusega. Franki spontaanne ning samal ajal tundlik ja paindlik lähenemine juhib meid läbi kolme päeva.

 
     
 
Üles Tagasi toimunud kursuste lehele
Trükitav
versioon
Liitu Inspire
mailinglistiga
Soovita lehekülge
tuttavale