Inspire


Infotund

Infotund

Body Movement Coach koolituse tutvustav õhtu Tallinnas
8. mail 2013
Jonas Klingberg (Rootsi)
inglise keeles


Meil on heameel teatada, et peale pikka ettevalmistust on teoks saamas üks põnev koolitus - Body Movement Coach väljaõpe Eestis, Tallinnas! See on koolitus neile, kes soovivad omandada uusi, loovaid ja tõhusaid kehatöö oskusi. Selle treeningu tulemusel saad paremini aru iseendast ja keha, hingamise ning liikumise omavahelistest seostest, arendades samas ka uusi liidri- ja juhendamisoskusi.
Koolitusel on juhendajateks paljudele tantsu- ja liikumishuvilistele tuttavad Berit Hague ja Jonas Klingberg Rootsist. 

Koolitus ise algab 2013 aasta sügisel, oktoobris, kuid juba praegu pakume Sulle võimalust tulla õpetaja ja õpetusega tutvuma infotunnil 8. mail Tallinnas! Kui märtsis käis siin rääkimas ja workshopi andmas Berit Hague, siis nüüd on võimalik kohtuda tema kaasõpetaja Jonas Klingbergiga.

  • tutvustav õhtu toimub 8. mail kell 18.30.-20.00

Sellel üritusel esitleb Jonas BMC koolitust, õppekava ja osalemistingimusi ning vastavad koolitusega seotud küsimustele.

Kuivõrd BMC koolitus Eestis saab olema inglise keeles, ilma pideva tõlketa, siis on ka tutvustav õhtu inglise keeles, et potensiaalsed osalejad saaksid kogeda, kas osalemine koolitusel, kus samuti puudub tõlge, on vastuvõetav. Koolitus saab olema ilma tõlketa põhjusel, et tegemist on ajaliselt äärmiselt intensiivse õppega, samuti on kõik koolitusmaterjalid ja kogu vajalik õppekirjandus inglise-keelne.

Rohkem infot koolituse kohta saad aadressilt www.bmcoach.com/english ja siitsamast kodulehelt.

Tutvustav õhtu toimub Eesti Puuetega Inimeste Koja majas Toompuiestee 10, Tallinn.

Osalemine:
Osalemine koolitust tutvustaval õhtul on tasuta. Palun teata oma tulekust! (vt allpool)

Koolituse ja infokohtumise Eesti-poolsed koordinaatorid on Liina Lehtla ja Rain Vainik. Meile palun ka saata ka teade oma osalemissoovist tutvustaval õhtul:
Liinale info@inspirekeskus.ee või Rainile rain@humare.ee

Veel on plaanitud läbi viia 2 BMC infokohtumist Skype konverentsikõne kaudu: 28. mail ja 27. augustil 2013.
Kellaaeg 19-20. Kõik küsimused koolituse kohta on oodatud!

Lisaks pakub Jonas 8. mai päeval võimalust eraseansiks, kus saab kogeda Body Movement Coach meetodit iseenda peal. Seanss kestab umbes 1,5 (2) tundi ja maksab 90¤, kohaks Taiji Klubi teraapiaruum, Pärnu mnt 102.
Seansisoovist kirjutada Rainile rain@humare.ee 

 
     
 
Üles Tagasi toimunud kursuste lehele
Trükitav
versioon
Liitu Inspire
mailinglistiga
Soovita lehekülge
tuttavale