Inspire


Venezuela 2002
Austraalia 2003
Eesti 2004

Konverents

Kuigi Eesti konverents on tänaseks minevik, hoiame infot selle suurejoonelise sündmuse kohta endiselt saadaval - inspiratsiooniks, innustuseks, meenutuseks!

Järgnevatel aastatel toimus GIC:
2005 Venemaal
2006 Kanadas
2007 Türgis
2008 Inglismaal
2009 Mehhikos
2010 Hispaanias 

Järgnevate aastate konverentside kohta jagab lahkelt infot IBF'i kohalik koordinaator Kert Grünberg, vt www.hingamistuba.ee

Mida tähendab Ülemaailmne Inspiratsiooni Konverents
(Global Inspiration Conference ehk GIC)?
Alguse saanud Rootsi hingamisala entusiastide unistusest tuua kokku erinevad rahvused, rassid ja vaimsed traditsioonid, moodustati 11 aastat tagasi Rahvusvaheline Hingamisala Organisatsioon (International Breathwork Foundation ehk IBF), mis ühendab nii “hingamisest” huvitatuid kui ka sellel alal töötavaid inimesi.

IBF’i missioon on toetada südamesttulevat panust mistahes vormis hingamisalaste teooriate ja praktikate tutvustamisel ja laiendamisel. GIC on IBF’i igaastane tähtsündmus, mis toimub igal aastal erinevas riigis. Konverents on pühendatud kõige laiemas mõttes isiksuslikule arengule, erinevatele hingamisteraapiatele, rahvaste ja rahvuste ühendamisele, inspiratsiooni jagamisele ja kogumisele.

See on maailma suurim selle ala ekspertide kogunemine, et vahetada kõige värskemat informatsiooni ja uurimistulemusi. Terapeudid, hingamisõpetajad, tervendajad, tervisespetsialistid, erineva taustaga hingamisalaste koolide ja kursuste esindajad, lihtsalt huvilised - kõik üheskoos loovad selle konverentsi erakordse õhkkonna ja väärtuse. 

Viimastel aastatel on IBF'i konverentsil osalenud ka eestlased.

2004 aasta GIC teemal "TULEVIKU JUURED" ("The Roots of the Future") toimus 03.-10. juulil Eestis, Pühajärvel.  
Selle sündmuse kirjeldus, osalejate muljed ja konverentsi pildid on endiselt üleval konverentsi lehel, kliki siia!

 
     
 
Üles
Trükitav
versioon
Liitu Inspire
mailinglistiga
Soovita lehekülge
tuttavale