Inspire


Kursuse sisu
Õpetajad
Aeg, koht, hind

Kursuse sisu

"Vabasta oma loovus - ela elusamalt!"  12.-15. september 2002


Jack ja Susanne juhivad Sind neil 4 päeval vabastama oma sisemist Loojat ja Kunstnikku. Sind saab ümbritsema toetav ja aktsepteeriv grupp, kelle hulgas tunned ennast turvalisemalt kui kunagi varem.  Sellises õhkkonnas on lihtne loobuda kontrollist ja lubada väljenduda oma sisemisel lapsel, kes on reeglite ja keeldudega alla surutud, aga kes on Sinus ilmtingimata olemas.  Lase ta välja mängima!  Sa avastad, kui uskumatult lihtne on õppida ja luua, lubades oma sisemisel lapsel avalduda.  Ühel hetkel märkad eneselegi üllatuseks, et oled liikunud kaugele üle oma turvatsooni piiride.  See annab eneseusu ja kindluse uuesti ja uuesti uusi asju proovida. 

Sind julgustatakse end väljendama uuel ja jõulisel viisil, uutes valdkondades ja leidma oma isikupärast eneseväljendamise viisi.  
See kursus on sellest, kuidas olla vapram ja vabastada oma loovaid andeid. 

Me laulame, luuletame ja kirjutame lugusid.  Me joonistame, näitleme ja improviseerime.  Jah, ka SINA, isegi kui Sa pole end eales selleks võimeliseks pidanud!  
Teiste sõnadega, Sa avastad ja laiendad plahvatuslikult oma loovust.  Ja kui kord juba on Sul juurdepääs oma loovusele kogu selle spektri ulatuses, siis teravneb Sinu intuitsioon,  Sa leiad kontakti kirglikkusega oma elus ja siis on palju lihtsam enesesse uskuda. 
PS! See on erakordselt lõbus! 

Sa võid olla maailma häbelikem inimene, või siis hoopis elukutseline esineja – selle kursuse lõpuks tunned end võimekama, vabama ja enesekindlamana kui eales varem.

 
     
 
Üles Tagasi toimunud kursuste lehele
Trükitav
versioon
Liitu Inspire
mailinglistiga
Soovita lehekülge
tuttavale