Inspire


Lühidalt
Kursuse kirjeldus
Õpetajast
Viis Rütmi
Tants tervendajana
Artiklid
Aeg, koht, hind
Osalejate arvamused

Lühidalt

Gabrielle Rothi loodud 5 Rütmi Tantsude meetodil põhinev kursus toimub       12.-14. novembril Tallinnas, võimalusega osaleda ka ainult sissejuhatavas osas 12. novembril. 13.-14. novembril jätkame 5 Rütmi sügavutimineva workshop'iga, millel osalemine oleks vajalik tervikuna. 
Kursuse alateema on Body Soul Presence, mis võiks eesti keeles kõlada "Keha , hing, kohalolek".  Täpsem info selle koolituse kohta siit.

See nädalalõpp on ühtlasi avalöök 2011 aastal algavale aastasele 5 Rütmi jätkukoolitusele. Koolitus toimub viiel nädalalõpul (märtsis, mais, juulis, septembris, novembris) ning igal nädalalõpul süvenetakse üksikasjalikult ühte viiest rütmist. Koolitusgrupi moodustame esimesel kursusel ning sellisena see püsib kuni aasta lõpuni. Pühendumine ja planeerimine on seega hädavajalik ka grupi seisukohast! 

See koolitus pakub suurepärase võimaluse isiklikuks arenguks, mis tantsu abil toimub justkui iseenesest, sujuvalt ja loomulikult. Kõik arengukriisid on võimalik tantsuks muuta, iga hingevalu, üleelamine ja muutus Su elus integreeritakse läbi tantsu. Sinu Sisemine Tantsija on koos Sinuga algusest lõpuni ja avaneb järk-järgult järjest suuremale väljendusvabadusele. Sinu grupikaaslased on Sulle samaaegselt nii toetajaks kui inspireerijaks, nagu ka Sina neile.

Täpsema info koolitusest paneme kokku 2010 aasta hilissügiseks, et saaksid varakult planeerida selle imelise kingituse tegemist iseendale!

 
     
 
Üles Tagasi toimunud kursuste lehele
Trükitav
versioon
Liitu Inspire
mailinglistiga
Soovita lehekülge
tuttavale