Inspire


Õpetajast
Kursuse kirjeldus
Aeg, koht, hind

Õpetajast

"Teekond läbi iseenese uuestisünni armastavate suheteni"
Robin Lawley
9.-11. aprillil 2004 Tallinnas, Dzingli hotellis

Robin Lawley (Itaalias elav inglane) on töötanud hingamis- ja erinevate isiksuslike arengutehnikate valdkonnas alates 1982 aastast. Ta on on olnud vabastava hingamise tehnika taasavastaja Leonard Orr’i ja teiste juhtivate hingamisteraapia meistrite õpilane ja kaastöötaja. Robin oli üks esimesi hingamisala entusiaste, kes hakkas läbi viima professionaalseid vabastava hingamise õpetajate koolitusi, alustades Poolas (1983-1985) ja Itaalias, kus ta on elanud alates 1986 aastast.
Läbi iseenda isiksusliku arengu ja elukogemuse on ta välja töötanud oma metoodika, mis hõlmab hingamist ja energiatööd.
Lisaks eelmainitule on ta järgmiste koolide praktiseeriv ja diplomeeritud instruktor:    

  • Shiatsu õpetaja (East-West Centre, London)    
  • Robert Fritz’i Technologies for Creating (Robert Fritz’i loomistehnikad)        
  • Robert T. Jaffe School of Energy Mastery (Sedona, USA): Advanced Energy Healing (Tervendamine energiate abil edasijõudnutele)

Robinit võib nimetada pioneeriks vabastava hingamise integreerimise alal mitmete teiste tehnikatega, nagu näiteks energia- ja kehatööga. Ta on ka Transformational Breathwork (muudatustele suunatud hingamine) ja Breath Bodywork (hingamisalane kehatöö) meetodite looja ning International Breathwork Foundation’i – enam kui 20 riigis tegutseva hingamisalase võrgustikorganisatsiooni -  viitsepresident.

Aastate jooksul on Robin juhtinud rahvusvahelisi gruppe ja seminare mitmel pool üle maailma. Käesoleval ajal on tema peatähelepanu pööratud shamanistliku lähtekoha ja hingamiseteraapia sidumisele läbi hääle, liikumise, hingamise ja meditatsiooni. Samuti kasutab Robin oma töös Merkaba sfäärilise hingamise tehnikaid (vt rohkem: www.mer-ka-ba.net)

 
     
 
Üles Tagasi toimunud kursuste lehele
Trükitav
versioon
Liitu Inspire
mailinglistiga
Soovita lehekülge
tuttavale