Inspire


Kursuse kirjeldus
Õpetajast
Aeg, koht, hind

Kursuse kirjeldus

Hingamise teooria ja praktika: kuidas juhtida energiat?
Bo Wahlström (Rootsi)
Tallinnas, 29. aprillil 2006, hotellis Ecoland (Mähel)
kursus on inglise keeles, tõlkega eesti keelde

Eluenergia olemasolu on eriliselt peenekoeline vajadus. See on nii märkamatu, et selle kirjeldamiseks on keeruline leida sõnu ja sellest hoolimata on eluenergia määrava tähtsusega meie eluspüsimisel. Kui eluenergia sinu kehast täielikult lahkub, siis saabub surm, aga samas on olemas rida vaheastmeid eluspüsimise ja erinevate energiatasemete vahel. Kust eluenergia alguse saab ja kuhu ta läheb peale surma, see sõltub vaatenurgast ja uskumustest. Kuid see, kuidas energia liigub sinu sees ja sinu ümber, mis suunab tema teekonda, mis paneb ta kasvama või kahanema, ja kuidas see kõik on seotud hingamisega, seda kirjeldavad autoriteetsed teaduslikud uurimused. 

Pole vahet, kas oled katsetanud hingamistehnikaid varem või oled alles algaja – alati leiab uusi viise seda vaadelda ja praktiseerida. Uued vaatenurgad on vältimatud, et kogeda hingamisala kogu suurust ja võimalusi. Uute või erinevate tehnikate proovimine on hädavajalik mõistmaks, mis tähendab kaasa kulgeda, voolata koos elujõega. See on midagi, mis on hingamisteraapia tuumaks ja põhiolemuseks. Ilma eluta, eluenergiata hingamistehnikad ei tööta ja vastupidi – ilma tehnikateta ei saa uurida eluenergia voolamist. See päev on pühendatud ELU uurimisele ja mõistmisele lähtuvalt mitmetest erinevatest aspektidest.
Ühe päevaga ei jõua muidugi palju, kuid kindlasti pakub see päev uut ja avastamisväärset nii uutele huvilistele kui ka kogenud "hingajatele". Sa avastad enda jaoks mitmed "töövahendeid", millega reguleerida oma enesetunnet ja energiahulka. Samas on see kursus kindlasti heaks sissejuhatuseks neile, kes otsustavad jääda ka nädalalõpu suhete kursusele. 
Bo on lubanud teha ka mingi eriliselt huvitava hingamisseansi - kas see on Sufi hingamine või mõni muu, see selgub kohapeal ja sõltub grupi vajadustest ja soovidest. 

 
     
 
Üles Tagasi toimunud kursuste lehele
Trükitav
versioon
Liitu Inspire
mailinglistiga
Soovita lehekülge
tuttavale