Inspire


Üldist
Õpetajast
Kursuse kirjeldus
Aeg, koht, hind
Lisalugemist
Osalejate arvamused
Artiklid

Üldist

"Kaksteist sammu, neli kokkulepet, üks elu"
David Parker
(Inglismaa)
30.nov-02.dets. 2007 Tallinnas, Salme Kultuurikeskuse saalis
Kursus on inglise keeles, tõlge eesti keelde


Käesolev seminar on järjekordne üritus Davidi WAKE UP (Ärka!) seminaride sarjast, millest eelmised on toimunud Eestis 2004, 2005, 2006 aastal ja 2007 aasta suvel. Neil, kellel esimestel kursustel sissejuhatav ”põhitöö” sai tehtud, pakub see kursus võimalust kokkuvõteteks ja oma arengu hindamiseks – kuhu edasi? Neil, kes liituvad Davidi kursusega esmakordselt on võimalus saada toetust, nõu ja ideid suurema sisemise vabaduse saavutamiseks.

Olles ise (Liina Lugus, korraldaja) korduvalt Davidi seminaridel osalenud, pean ikka ja jälle hämmeldunult tõdema, et kuivõrd erinevalt ja uudselt on võimalik sisuliselt sama põhiteemat käsitleda. Ja millised avastused iga kord üllatavad! Eks üheks mõjutajaks ole kindlasti erinev grupp, erinevad lood ja kogemused, samuti iseenda areng ja muutunud elusituatsioon. Sellel kursusel on üldse eriliselt suur osa grupil, vastastikusel jagamisel ja õppimisel üksteise kogemustest. Davidi tähelepanelikul juhtimisel uusi avastusi teha on igaljuhul äärmiselt turvaline.

Me kasutame taas ”12 sammu programmi” ja laiendame seda - tundub, et see on ammendamatu tarkuse allikas!
See nädalavahetus pakub intensiivset võimalust õppida VAATLEMA, VABASTAMA ja VASTU VÕTMA.
“12 sammu programm on efektiivne ja ainukordne tee iseenda tervendamiseks. Ma olen jõudnud äratundmiseni, et 12 sammu käsitlusviis on üks peamisi vaimseid võimalusi tänapäeva maailmas. See on juhtinud rohkem inimesi nende sisemaailma juurde kui mis iganes teine allikas”  (SHAKTI GAWAIN – raamatute “Creative Visualisation”, “Living in the Light”, “The Path of Transformation”, “Return to the Garden”, “Awakening, The 4 levels of Healing”, “Developing Intuition”, “Creating True Prosperity” autor).

Davidi kursustel kasutame alati vabastavat hingamist, millega Davidil on eriline suhe, nimelt on ta selle meetodi abil tervendanud end väga raskest füüsilisest haigusest. Tema hingamispraktikad on tihti veidi erinevad ”klassikalisest” vabastavast hingamisest, mitte niivõrd sisu kui vormi osas, lisades uudse ja põneva nüansi ka ”vanade hingajate” kogemusele. David kasutab muuhulgas erinevat maailmamuusikat ning oskab hingamist oskuslikult rakendada käsitletava teema võimendamiseks. Muidugi, millist stiili David otsustab kasutada, sõltub eelkõige grupi hetkevajadusest.

 
     
 
Üles Tagasi toimunud kursuste lehele
Trükitav
versioon
Liitu Inspire
mailinglistiga
Soovita lehekülge
tuttavale