Inspire


Õpetajast
Kursusest
Lisaks teemast
Aeg, koht, hind
Kursuse pildid
Soovitav kirjandus

Õpetajast

"Rõõm, küllus, vabadus. Ärka üles!"
David Parker (Inglismaa)
25.-27. novembril 2005, Tallinnas, hotellis Ecoland (Mähel)
Kursus on inglise keeles, eestikeelse tõlkegaDAVID PARKER (Inglismaa) ja tema järjekordne kursus WAKE UP! (Ärka!) –sarjast on jõudmas Eestisse, et pakkuda värskeid ja innustavaid lahendusi terviklikumaks eluks.
On aeg ärgata!
David on õpetaja, kes ei klammerdu teooriatesse, vaid õpetab läbi kogemuse, näidete ja praktika. Ta ei kasuta ”kasutusjuhendit”, ei kummarda liidreid ega väldi ekstsentrilisust. David on urbanistlik ¨amaan, elunõustaja, hingamisterapeut, motivatsiooniõpetaja ja rahvusvaheline koolitaja, kes ise elab oma õpetuse järgi ja innustab oma õpilasi isikliku eeskujuga.

David Parker tunnistas oma alkoholismi, uimasti- ja nikotiinisõltuvust 1982 aastal, ühinedes 12-sammu toetusprogrammi ja -grupiga. Sellest alates on ta olnud nimetatud sõltuvustest vaba.

Peale seda, kui ta luges 1986 aastal raamatut “NAISED KES ARMASTAVAD LIIGA PALJU” (Robin Norwood) keskendus David protsessile, mida ta nimetab emotsionaalseks taastumiseks (KAAS)SÕLTUVUSTEST, ennekõike iseenda aitamiseks. Sellest kasvas välja tema ”Ärka!” seminaride programm, mida ta on läbi viinud väga erinevais paigus üle maailma. Ikka selleks, et julgustada inimesi vabalt ELAMA ja HINGAMA – see, mida ta ise on edukalt õppinud viimase 23 aasta jooksul.

David avastas vabastava hingamise meetodi 1987 aastal ja läbis 3-aastase hingamisterapeutide koolituse mõni aasta hiljem. Ta kasutab seda meetodit väga erineva taustaga klienetide abistamisel. Tema aukartustäratav (elu)kogemus ja eriline lähenemisviis sellistele komplitseeritud nähtustele nagu seksuaalsuse vormid, AIDS ja HIV, väärkohtlemine, erinevad sõltuvusprobleemid ja alkohoolikute peres üleskasvanud laste temaatika on aidanud paljudel inimestel üle maailma avastada iseennast, saavutada suurem sisemine vabadus ja kasvada isiksusena.

David on pühendunud ja tähelepanelik õpetaja, kelle vaieldamatuks lisaväärtuseks on ehe inglise huumor, mis ei lase tõsiste teemade käsitlemisel liiga süngeks muutuda.

 
     
 
Üles Tagasi toimunud kursuste lehele
Trükitav
versioon
Liitu Inspire
mailinglistiga
Soovita lehekülge
tuttavale