Inspire


Lühidalt
Õpetajast
Kursuse kirjeldus
Aeg, koht, hind
Video
Meetodist (ingl. keeles)
Kursuse pildid

Lühidalt

"Hingamine, keha ja veel midagi" ja "Transformatiivne liikumine"
Wayne Tooker (USA)
05.-07. septembril 2008 Viimsis, Athena hotellis

workshopid on inglise keeles, tõlge eesti keelde


Wayne teeb Tallinnas 2 kursust, esimene neist toimub reedel, 5. septembril, teemal "Hingamine, keha ja veel midagi", teine kursus toimub laupäeval-pühapäeval, 6.-7. septembril teemal "Transformatiivne liikumine".                  

Transformatiivne liikumine ehk muudatusi esilekutsuv liikumine mõjutab ja ”restruktureerib” meie sisemist emotsionaalset ja energeetilist olemust, kasutades muudatuste esilekutsumiseks spetsiifilisi kehaasendeid, heli/häält ja hingamist, saavutamaks harmoonilisem ja terviklikum kooskõla iseenda ja meid ümbritseva maailmaga.  
Transformatiivses liikumises on põhirõhk teisenemisel ja muutustel, mida liikumise ja liigutustega on võimalik esile kutsuda, samavõrd kui teadvustamisel, et liigutuste abil saame mõjutada seda, mida tunneme. Veelgi enam – kes me oleme. Tavaliselt ei ole me igal hetkel teadlikud sellest, kes me oleme, pigem laseme end ”alla neelata” oma mõtete, eesmärkide, hirmude jne poolt. Transformatiivne liikumine võimaldab ärksa teadlikkuse ja tunnetuse saavutamist iseendast ja sellest, kuidas teatud liigutused, kehaasendid, hoiakud ja hingamine meid mõjutavad. Nende tunnetuste ”juurutamine” võimaldab uue emotsionaalse ja energeetilise baasi loomist, millest omakorda lähtuvad uutmoodi käitumine ja tegutsemine.
"Iga kord, kui muudad oma kehaasendit, muudad seda, kes sa oled!" , ütleb Wayne.

 
     
 
Üles Tagasi toimunud kursuste lehele
Trükitav
versioon
Liitu Inspire
mailinglistiga
Soovita lehekülge
tuttavale