Inspire


Koolitusest üldiselt
Koolituse sisu
Osalemisinfo
Registreerimisankeet
Õpetajast
Viis Rütmi
Osalejate arvamused

Koolitusest üldiselt

Koolitus koosneb viiest kursusest, mis moodustavad ühe terviku, kuid on jaotatud viiele nädalalõpule märtsis, mais, juulis, septembris ning novembris (25.-27.03, 6.-8.05, 29.-31.07, 9.-11.09, 25.-27.11.)
Igal nädalalõpul süvenetakse põhjalikumalt ühte viiest rütmist, õppides tundma selle sügavusi ning eripära Viie Rütmi Laine raamides. Perioodid kursuste vahel on vajalikud õpitu/kogetu integreerimiseks ning elusündmuste kogumiseks, mida siis jällegi läbi tantsu integreerida! 

Koolitust juhendab Norra päritolu, Rootsis elav 5 Rütmi tantsuõpetaja Berit Hague. Koolitus toimub inglise keeles, tõlkega eesti keelde.

Soovime pakkuda sellel koolitusel osalejatele kvaliteetset ja turvalist keskkonda enesearenguks läbi tantsu. Selle aluseks on püsiv ja pühendunud grupp inimesi, kes on koos koolituse algusest lõpuni. Nii on igal osalejal vastutus, tähtsus ja roll grupi terviklikus arengus. Palun kaalu hoolega, kas ja kuidas sellise grupi liikmeks olemine ning 100%-line osalemine sobib Sinu praeguse elukavaga!

Koolitusel osalemiseks EI OLE vajalik eelnev Viie Rütmi tantsu- või mõne muu tantsustiili kogemus.
Koolitusel osalejad saavad tunnistuse, mida soovijatel on võimalik kasutada osana Viie Rütmi sertifitseeritud treeneriks õppimise programmis (treenereid koolitab seni ainult Gabrielle Roth isiklikult, treeneriks saamiseks vajalik teatud arvu tantsutundide ja teemade läbimine). 

Koolitus toimub, kui gruppi registreerub vähemalt 20 osalejat. Kui grupp ei täitu, maksame kõigile registreerumistasu tagasi. Osalejate arv koolitusel on piiratud. 

 
     
 
Üles Tagasi toimunud kursuste lehele
Trükitav
versioon
Liitu Inspire
mailinglistiga
Soovita lehekülge
tuttavale