Inspire


Kursusest
Õpetajast
Aeg, koht, hind
Viis Rütmi
Liikumine tervendajana

Kursusest

"Kahe jalaga maas läbi muutuste"
Berit Hague (Norra/Rootsi)
28. juulil 2011 Tallinnas
tõlge inglise keelest eesti keelde


See on üks tõeline tantsu-workshop ühelt Norra/Rootsi armastatumalt juhendajalt sellel alal! Põhineb Gabrielle Roth'i Viie Rütmi meetodil.

Berit Hague on juulis Eestis oma jätkukoolitust läbi viimas ning vastu tulles paljude fännide soovidele annab neljapäeval, 28. juulil 3-tunnise workshopi kõigile 5 Rütmi Tantsu huvilistele! Kõik "vanad" ja uued tantsuhuvilised on teretulnud!

Muutuste aegadel on peamine, et oskaksime end maandada, nägemaks õiges perspektiivis oma vajadusi vs võimalusi ning koguda julgust emotsionaalsete ärevuse, muretsemise, lootusetuse ja viha lainete läbimiseks, ilma et kaotaksime oma sisemist tasakaalu ja jalgealust.

Viie Rütmi tantsimine ja läbi selle Elu lainetuse mõistmine-tunnetamine viib meid iseenesest ühendusse sügava usaldusega Elu loovate protsesside vastu.

See rõõm ja vabadus, mida tantsus kogeme, aitab meil üle saada teekonnal tekkivatest hirmudest, annab võimaluse jääda autentseks ka oma varjatumaid tundeid väljendades ning seeläbi avastada, kes me tõeliselt oleme. Sellest kogemusest võrsub vaprus, eneseaustus, armastus ja võime vastu võtta, et elada oma elu tõeselt ja loovalt.

Tantsija sinus aktsepteerib sind alati sellisena, nagu oled, juhtides sind liikumise lainest lainesse ning valmistab sind ette Elu uuteks võimalusteks.
Me tantsime, et saada kontakt oma sügavaima olemusega, et väljendada seda, mis meie sees vajab väljendamist. Me tantsime, et jagada end tantsus teistega – meie hõimuga.  
Pole tähtis, kes sa oled oma vanuselt, kehaehituselt või taustalt – sinus elab loov tantsija, sinu eluenergia. Anna talle kuju, väljendus ja ruum ja sa üllatad ja inspireerid iseennast! 

Kellele see kursus sobib?
Meestele ja naistele - nii neile, kes pole kunagi tantsinud, kui ka neile, kes on tantsinud kogu elu! Neile, kes tahavad elada elusamalt ja tunnetada kõige peenemaid nüansse, mida Elu pakub! Eelkõige neile, kes on mõistnud, et terviklikuks arenguks ei piisa ainult intelligentsetest teadmistest, sest suur osa sisemisest tarkusest ja kogemusest on peidus meie kehas. Jättes selle tähelepanuta, võib areng olla palju vaevalisem, sest me ei kasuta kogu seda potensiaali, mis meie jaoks on olemas. See workshop aitabki vabastada teed meie sisemise arukuse juurde, õpetades kuulama, kogema ja vastu võtma seda, mis kogu aeg on olnud meis olemas, aga milleni me pole ulatunud.   

 
     
 
Üles Tagasi toimunud kursuste lehele
Trükitav
versioon
Liitu Inspire
mailinglistiga
Soovita lehekülge
tuttavale