Inspire


Lühidalt
Õpetajast
Kursuse kirjeldus
Aeg, koht, hind
Kursuse pildid

Lühidalt

"Keha ja meele tasakaal - tarkuse ja elujõu allikas"
Rani Spets (Rootsi)
24.-26.02.2006 Tartus, Vikerkaare külalistemajas (Vikerkaare 40)
kursus on inglise keeles, tõlkega eesti keelde


Rani Spets peab Rootsis koos Bo Wahlströmiga oma enesearengu- ja hingamisteraapia kooli. Lisaks töötab Rani külalisõpetajana Lena Kristina Tuulse Wäxthuseti keskuses ning on juba 16 aastat õpetanud Poolas. Poola sattus ta aastaid tagasi kaasaegse hingamisteraapia isa Leonard Orr'i asendajana kursust juhtima. Saades üle esialgsest vapustusest üle 200-inimeselise grupiga vastamisi seistes viis ta läbi suurepärase workshopi ning on sellest ajast peale Poola hingamis-maailmas kuulutatud peaaegu et pühakuks.

Eestis on Rani olnud üheks õpetajaks koos Rootsi psühhoterapeut Eva Vadenmarkiga 3-aastases hingamisõpetajate koolitusprogrammis. Rani on hingamisteraapiat õppinud nii Rootsis kui Indias, mis lisab huvitava ja täiendava nüansi tema lähenemisele. Indias õppimise intensiivsete hingamispraktikate ajal omandas ta võime näha aurasid. See võime on temaga siiani. Seda, mis toimub kehas ja meeles ning kuidas seda juhtida tajub Rani erilise selgusega. Kindlasti on see ka üheks põhjuseks, miks ta on olnud juba aastaid edukas maratonijooksja. Oma 50-ndaks sünnipäevaks kinkis ta iseendale osalemise New Yorki maratonil!
Rani tundlikkus, tagasihoidlikkus, naiselikkus ja soojus kombineerituna sisemise jõulisusega teevad temast äärmiselt köitva õpetaja.

See seminar on sellest, kuidas mõista keha toimimismehhanisme ja kuidas seda teadmist kasutada enda olemuseni jõudmiseks, tervendamiseks, toetamiseks ja uute aspektide leidmiseks. Kuidas ärgata igal hommikul armastuse ja uudishimuga järgneva päeva vastu ja uinuda rahulolus? 

 
     
 
Üles Tagasi toimunud kursuste lehele
Trükitav
versioon
Liitu Inspire
mailinglistiga
Soovita lehekülge
tuttavale